Naša športová ponuka:


Šport, to nie je iba prekonávanie rekordov, zdolávanie súperov či dosahovanie najrýchlejších časov. Šport je dnes každodennou súčasťou života. Dáva do pohybu milióny ľudí na celom svete. Vo svojej vrcholovej podobe je témou horlivých diskusií v rodinách, neformálnych spoločnostiach, ale i na štátnych úrovniach. Spája milióny ľudí z celého sveta, bez rozdielu farby pleti, národnosti či náboženstva. Prináša ľuďom energiu, uvoľnenosť, radosť i smútok. Je jednoducho fascinujúci, oslovujúci masy obyvateľstva tejto planéty.

Práve cestovná kancelária Mars Sport Travel sa snaží vďaka svojej výlučne športovej špecializácii priniesť fanúšikom slovenských športovcov možnosť byť pri tom, keď ich miláčikovia zápolia o góly, body či sekundy. Od svojho vzniku v roku 1996 sme súčasťou firmy Šport Progress (www.sportprogress.sk) a poskytujeme služby cestovnej kancelárie pre športové kolektívy, športovcov, funkcionárov športových zväzov, rozhodcov, športových fanúšikov a ďalších záujemcov o tento druh služieb. Ako bývalá „Oficiálna cestovná kancelária Slovenského futbalového zväzu“ (do júla 2013), sme úzko špecializovaní výlučne na oblasť športového cestovného ruchu, s prednostným zameraním na šport číslo jeden – futbal. Vďaka svojej špecializácii ponúkame špičkové profesionálne služby klientom v rôznych športových oblastiach. Náš vysokokvalifikovaný a skúsený tím Vám dokáže poskytnúť relevantné informácie pri splnení Vaších očakávaní pri návšteve resp. zabezpečení športového podujatia. 

V poslednej dobe sme sa zamerali aj na tzv. VIP klientov a korporátnych klientov. Pre VIP klientov ponúkame exkluzívne destinácie, s exkluzívnymi službami šitými na mieru zákazníkom na základe ich požiadaviek. V prípade korporátnyk klientov, ponúkame zabezpečenie a zorganizovanie firemných akcií od konferencií až po fimené lyžovačky resp. iné aktivity.

Marstravel je od roku 2009 členom Medzinárodnej asociácie cestovných kancelárií zameraných na šport ISTAA, ktorá ma svojich členov v rôznych krajinácjh celého sveta, ako napríklad: Albánsko, Argentina, Arménsko, Austrália, Belgicko, Bosna a Herzegovina, Kanada, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Fínsko, Francúzska, Island, India, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Malta, Holandsko, Nórsko, Paraguay, Polsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Slovinsko, Juhoafrická republika, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Veľká Británia, USA.